Ranczo 4x4
Ranczo 4x4
Ranczo 4x4

Oferta - Imprezy plenerowe, Imprezy intergracyjne

Oferta - Imprezy plenerowe, Imprezy intergracyjne

Organizujemy

Obsługujemy wielkie firmy, jak też i małe grupy, zapraszamy także szkoły i przedszkola. Przy większych imprezach integracyjnych w których biorą udział nie tylko rodzice, ale również ich dzieci, możliwość zorganizowania specjalnych dla nich atrakcji: dmuchany zamek, walki sumo, malowanie twarzy przez opiekunów. Organizujemy także wszelkiego typu imprezy okolicznościowe.


Posiadamy własny tor który zbudowała sama natura (rynny polodowcowe, błota, wzniesienia), jak też i tor który własnoręcznie skonstruowaliśmy. Jest miejsce gdzie można biesiadować, rozpalić ognisko i spróbować wiejskich przysmaków przygotowanych specjalnie dla was. Istnieje możliwość zorganizowania zabawy tanecznej przy dźwiękach instrumentów zespołu muzycznego, którego repertuar dopasowuje się do wszystkich gustów...

Off-road

Samochody terenowe różnych marek wschodnich i zachodnich z "małymi potworami" pod maską i wyciągarkami pokonają dla was każdy niedostępny teren. Przejazd taki dostarcza niezapomnianych przeżyć. Wśród naszych doświadczonych kierowców są mistrzowie wielu prestiżowych terenowych rajdów Polski.

SKOT

Jest to transporter opancerzony. Wygląda na małodynamiczny pojazd. Wystarczy tylko rozbudzić w nim potwora, a zamienia się w prawdziwą rakietę mknącą przez bezdroża.

Hippika - Jazda konna

Poczuj szum wiatru w uszach i daj się ponieść. Siedząc w siodle, wszystko wydaje się nam inne, aobcowanie z przyrodą na grzbietach naszych czworonożnych przyjaciół nabiera innego wymiaru.
Przejażdżki bryczką po urokliwym terenie Puszczy Zielonki dostarczą wam wielu estetycznych wrażeń. Możliwy zaprzęg z fiordów lub pary siwych koni.

Quady

Czterokołowe maszyny które zabiorą was w ekscytującą przeprawę. Dla początkujących dysponujemy mało wymagającą trasą. Bardziej wymagający znajdą specjalnie przygotowany tor.

Paintball

Zorganizujemy dla państwa małe działania wojenne. Dysponujemy także możliwością zorganizowania strzelania z wiatrówki, zjazdów na linie itp.

ATS 59

Artyleryjski transporter samobieżny, czternastotonowy gąsienicowiec z silnikiem od czołgu T-54 moc 360KM. Zastanawiałeś się jak to jest przejechać się czołgiem? Spróbuj! Możesz poczuć się naprawdę ekstremalnie.

GotLink.pl ?>