Ranczo 4x4
Ranczo 4x4
Ranczo 4x4

O nas - Dąbrówka Team

O nas - Dąbrówka Team

O nas

Ośrodek agroturystyczny w Dąbrówce Kościelnej jest to miejsce niezwykłe przez niektórych nazwane "Bieszczadami Wielkopolski". Gospodarstwo nasze zajmuje 58 ha okolone stawami, łąkami i lasami tworzy niezapomniane widoki.

Oferujemy odpoczynek dla tych którzy kochają spokój i naturę (jazda konna w siodle i bryczką), jak też i dla tych którym odpowiada, gdy poziom adrenaliny im wzrasta, a serce mocniej bije (jazda samochodem terenowym, Skotem, ATS-em). Posiadamy własny tor który zbudowała natura (rynny polodowcowe, błota, wzniesienia), jak też i tor, który sami wybudowaliśmy.

Autorzy programu Polska na weekend (TVN24) powiedzieli o nas:

"Dla poszukujących mocniejszych wrażeń, na poligonie w Dąbrówce Kościelnej, 30 kilometrów na zachód od Gniezna, czekają atrakcje niczym z "Czterech pancernych": przejażdżka SKOT-em (czyli Samobieżnym Kołowym Opancerzonym Transporterem) czy terenowymi, mocno podrasowanymi gazikami - i to z jednymi z najlepszych kierowców terenowych w Polsce. Warto się mocno trzymać, bo trzęsie niemiłosiernie. Ale frajda ogromna.

Okolica

Dąbrówka Kościelna jest malowniczo położona z dala od zgiełku miasta. Nad wsią góruje Sanktuarium Matki Bożej Dąbrowickiej. Nasze gospodarstwo otoczone jest lasami Puszczy Zielonka. W tym rejonie szczodrze obdarzonym przez naturę, można spotkać: bociana czarnego, kobuzy, żurawie, spośród ssaków: bobry i daniele.

Cała okolica to "Bieszczady Wielkopolski". Określenie takie oddaje wszystkie walory tego terenu - nigdzie w Wielkopolsce nie znajdziecie państwo tak czystego powietrza i tak "dzikiej" przyrody.

GotLink.pl ?>